Nejnovější recenze ze sekce Atletické tretry

adidas Performance distancestar Oranžová / Černá / Růžová

adidas Performance distancestar Oranžová / Černá / Růžová

Ověřený zákazník Sanasport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 16. července 2017

Zakoupeno v Sanasport.cz

Tretry jsou velmi lehké :) Při běhu (u mě požární sport) se mi malino olupuji ,,plastové,, vroubky. Nejsem veliký znalec treter, jelikož jsou to mé první, tedy je možné že jsem udělala chybu ve výběru. Možná by se mi líbilo, kdyby obchod nabízel i hřeby, které jsem si musela objednávat zvlášť pro požární sport, tedy ocelové 6mm, nevím jaké byli zde, ale po prvním běhu se mi zničili. Ale jinak jsem s nimi spokojená, s jejich lehkostí. Značka mi i docela vyhovuje. Byla jsem ráda, že byli ve slevě, a měli jste moje číslo, jelikož mé finance nejsou dobré, a v jiných obchodech neměli moje číslo. Tedy jsem spokojená se slevou :) V úmyslu jsem měla původně černé, ale zde mě zaujala dobrá barevnost :)

Do-Win 2101A

Mizuno SPLIT 2001

Ověřený zákazník Sportovní Svět Ověřený zákazník

Přidáno: 27. června 2017

Zakoupeno v Sportovní Svět

Podle mě je nutné objednávat minimálně o číslo větší obuv.

adidas Distancestar

adidas Distancestar

Ověřený zákazník Sanasport.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 11. května 2017

Zakoupeno v Sanasport.cz

• Lehké

Lehká, vzdušná tretra. Naprosto vyhovuje mým požadavkům.

Do-Win P2103

Do-Win P2103

Přidáno: 8. května 2017

Zakoupeno v SaSynShop

• normální tretry pro děti

dobré tretry

Do-Win LA 500 Red

Do-Win LA 500 Red

Přidáno: 25. května 2016

• super

super levná bota

Přidáno: 4. května 2014

(naposledy upraveno 4. května 2014)

• rozumná cena
  • příjemný design

Jelikož dělám požární sport a hledal jsem nějaké tretry za rozumnou cenu tak jsem vyzkoušel tuto značku. Mužu říct že jsem nadmíru spokojen. Všiml jsem si že spousta jiných hasičů tuto značku využívá. Takže na tom asi něco bude.V těchto tretrách se mi běhá pohodlně a dobře mi sedí na noze. S jistotou můžu řict že každý kdo začíná se sportem a nebo už sportuje ale kouká na cenu tak opravdu doporučuji tuto značku myslím že na cenu je kvalita zpracování opravdu dobrá.

Přidáno: 13. dubna 2014

(naposledy upraveno 13. dubna 2014)

• Normalni tretry levne

Ok tretry pro zacinajici atlety, cena dobra

Ověřený zákazník Sportovní potřeby Ověřený zákazník

Přidáno: 28. dubna 2013

Zakoupeno v Sportovní potřeby

• levné
  • kvalitní
  • dobře se v nich běhá
  • nic proti nemám

Chtěl jsem tretry na střední a dlouhé vzdálenosti za rozumnou cenu, ve kterých bych mohl běhat i kros, a jsem zcela zpokojen. Vydržely, i když jsem v nich vběhl do vody a potom pokračoval v běhu. Dá se v nich běhat i přes různé překážky. Tretry jsou pohodlné, i když byly mokré, dalo se v nich běhat úplně normálně, jako by byly suché. Tyto tretry se hodí i pro méně zkušené uživatele. V těchto tretrách se dájí běhat i kratší tratě. Běhá se v nich velmi pohodlně na mokru i v suchu. Tretry jsou z kvalitního materiálu a na vzhled vypadají velice dobře a jsou k sehnání i ve více velikostech. Díky náhradním hrotům (jedny menší jedny větší) se dá běhat na různých površích a nemusíte se bát, že by jste si je zničily např.: malé hroty na škváru, nebo na polní cesty a velké hroty na trávu, tartan i na různé překážky. V balení s náhradními hroty byl i klíč na utahování hrotů. Tyto tretry jsem si koupil hlavně proto, že jsem chtěl běhat na střední vzdálenosti a přes překážky. Doporučil bych je každému, kdo chce aspoň trochu běhat.

Zobrazuji 61 - 69 ze 69 recenzí 1 2 3 [ 4 ]